První noviny pro rok 2023!

10.01.2023

Nu, nový rok, noví my. Minimálně toto si alespoň říká valná většina lidí a poté na týden zaplní posilovny. Změna v čísle roku dokáže s kvantem lidí, ačkoli často krátkodobě, opravdu pohnout - a jak vidíte, já a mé písání článků pod výjimky zrovna nespadá, jedná se, naopak, o přední důvod, proč tento článek teď čtete.

Zdravíčko, vítejte u prvních Novinek pro tento rok! Jelikož tu žádné dlouho nebyly, rád bych Vám všem opožděně popřál krásný nový rok 2023 a doufám, že Vám všem ten nově zapálený plamínek vydrží co nejdéle! Nebudu nadále zdržovat, jdeme na to.


Saints Row IV. Ano. Pamatujete si na náš vánoční dárek pro vás? Poděkujme Deep Silveru za vydání nové verze hry, která nám kompletně znehybnila instalačku češtiny. Na opravě pro novou verzi se doteď pracuje, ta bude poté k dispozici na Lokalizace.net.

Co se týče ostatních titulů, mám k dispozici menší zprávy o postupu.

Postup na Kingdom Hearts χ Back Cover byl pozastaven právě kvůli problémům s technikou pro SRIV, po jejím vyřešení se ale zde začíná na testování. K dispozici ke stažení bude taktéž na Lokalizace.net.
Tento měsíc nás také očekává velká aktualizace do Sims Medieval, na tu máme nabroušené zuby a jsme si jí vědomi.

Disney Infinity 1.0 čeká kontrola posledního listu, tu bude poté následovat korekce. Z minulých článků již víte, co od nás očekávat - 3 hodiny spánku týdně a šedé vlasy před dosažením třiceti let. Korekce jsou již v pohybu u hry Ken Follett's Pillars of the Earth, snad se i zde brzy dočkáme testování.

Překlad pro Vampire: The Masquerade - Swansong je nyní v pohybu, stejně tak tomu je i u třetí epizody Batman: The Telltale Series.

Překlad pro Arkham Horror: Mother's Embrace se taktéž hne kupředu, Disney Dreamlight Valley ho bude následovat... a máme hotový hrubý překlad pro Heaven's Hope. Všechny tři tituly budou opět k dispozici na Lokalizace.net.


Uf. Není toho málo, ale přesně toto se stane, když se mé prokrastinující já rozhodně nechat si větší kvantum informací pouze na jeden článek - a musím říci, že tento stále dopadl dobře, nechtěl jsem vás tentokrát týrat dlouhými, protáhlými větami.

No, to by ode mě bylo vše, ještě jednou, přeji všem krásné první kroky v novém roce.
Mějte se hezky!
MTX