Říjnové novinky plné nadšení jsou tu!

09.10.2022

Huh... já si na ty přihlašovací údaje nakonec vzpomněl. Výborně, to je skvělá zpráva, všichni určitě víte, co to znamená. Krásný den všem, vítejte u říjnových novinek, neotálejme a pusťme se tedy do té žhavé korespondence!

Začněme zprávou, která se na Novinkách v této formě nejspíš zatím neukázala, a tou je následující:
Překlad pro Kingdom Hearts: Birth by Sleep - A Fragmentary Passage je HOTOV! To je jedna skvělá zpráv- moment, máme druhou... Ta druhá je, že je nyní všem k dispozici ke stažení! Tak šup šup, upalujte do hotových češtin a shoďte nám servery tím zuřivým klikáním!
Menší odbočkou od našich projektů se také stalo Kingdom Hearts χ Back Cover - to si budete moci užít s českými titulkami po boku velkého brášky zmíněného výše! Nebojte, čekačka jako na Saints Row IV se v tomto případě nekoná - zbývá jen navrácení textů a poté to bude vydáno taktéž.

Oh... My o vlku a vlk za dveřmi. Jak je na tom vlastně Saints Row IV? Řekněme, že je překlad... no... také hotový! Jelikož nás tento překlad a testing ale opravdu nenechal spát a raději tam čas od času nakoukneme i po oficiálním dokončení, rozhodli jsme se pro následující termíny vydání:
Dárci se plné verze dočkají na Halloween; tu morálku, kterou nám stačili za celý tento proces dodat je hlavní důvod, proč tuto zprávu právě teď čtete. Jsme vám neskutečně zavázaní, lidi, děkujeme!
Ceníme si ale i podpory, ať už jen slovní nebo jiné, i od ostatních fanoušků! Plné verze překladu se na našem webu dočkáte na Štědrý den, bude zářit po boku vašeho stromečku!

Menší, spíše doplňující zpráva se jedná hry Sims Medieval, a tou je ta, že má nového překladatele Petra, který se postará o měsíční aktualizace.

Další a poslední dodatek týkající se překladů, který bych rád vypustil do světa, je ten, že se právě začal překlad titulu Heaven's Hope, ujmul se ho náš akční TeddyG.


Nakonec bych rád další část věnoval těm, kteří stojí za dokončením výše zmíněných obrů.

Chtěl bych opravdu moc poděkovat Zhilianovi za poskytnutí techniky a za nervy z ocele. To, co bylo v posledních pár týdnech předvedeno, je opravdu na medaili a nebýt jeho čar v softwarovém odvětví, nebyli bychom ani zdaleka u konce.

Z technické stránky bych rád ještě zmínil našeho technika Palka, který se zasloužil o nalezení zbývajícího textu pro Kingdom Hearts. Byla to ta třešnička na dortu, děkujeme!

Ten, kdo si zaslouží opravdu dlouhou saunu a Martini, je Prcek. Jeho schopnost zkontrolovat a opravit ta šílená kvanta textů, se dá přirovnat k výkonu Avengerů. Zázraky se dějí - a Prcek je ten, který rozhoduje o tom kdy.

Dalšímu, kterému je třeba vzdát hold, je Char. Char je jediný tester, který se dostal až k samotnému testování Saints Row IV a zároveň ho i zakončil. Z původních devíti lidí, kteří se na testing nadšeně hlásili, si to vzal na triko pouze on po boku Charlotte. Patří mu neskutečné díky za jeho výkon.

Jako testeři stojící za dokončením Kingdom Hearts, společně poděkujme Pildovi, Leviathanovi a jeho malým trpaslíkům. Díky nim můžeme dnes nazvat překlad hotovým!

Velké díky patří také Xerii, která se svými překlady zasloužila o to, aby bylo k dispozici vůbec něco ke kontrole a testování.

Ten, kdo si zaslouží nesmírnou úctu, je ale Charlotte. Nejen, že do toho dává své vše, ale dává do toho vše i, přestože má obrovská kvanta práce jinde. Charlotte drží integritu tohoto týmu, organizuje ho tak, jak by to nikdo z nás nezvládl a to vše dělá s příjemným, veselým tónem.


Zde vidíte, kolik lidí je potřeba na to, aby se z nich utvořil funkční celek a aby vytvořili produkt, po kterém se ostatní dožadují. V případě Saints Row IV si určití fanoušci nemají právo stěžovat na to, proč je postup tak pomalý, pokud nám z devíti testerů-fanoušků osm vycouvalo. Poté se není čemu divit, že se produkt natolik opozdí, proto, stejně jako v minulém článku, opakuji, aby si tito jedinci sáhli na svědomí a upustili od tohoto dětského chování.

Vypadá to, že jsme opět u konce, snad vás dnešní novinky potěšily.
Mějte se pěkně a uvidíme se příště!


MTX