Dva měsíce vakua u konce, srpnové novinky jsou tu!

13.08.2022

Heh, člověk by si pomyslel, že to tu zase umřelo a že bleskovky převezmou žezlo v informování o aktualizacích. Jelikož ale bylo ticho i tam, bylo těžké si odvodit, kde se má člověk cokoli nového dozvědět. Nebojte, vážení, nebojte, novinky jsou opět zde, snad vás má menší absence nepoznamenala!

Zdravím vás tedy, lidičky, vítejte u srpnových novinek.

Začněme s Disney Infinity - překlad je skoro u konce. Adventura má nový kabátek, který ale, stejně jako u ostatních titulů, čeká fáze korekce a testování. V momentální chvíli naše Charlotte dělá poslední úpravy textů, než budou na korekci odeslány, zatleskejme jí za tento úctyhodný výkon!

Saints Row IV... jak mi tato hra okořenila má školní léta. Se žárlivým svědomím vám ale oznamuji, že bylo zakončeno první kolo testování a proto si tento titul budete moci brzy užít v našem rodném jazyce... ach, za mých mladých let jsem takto rozmazlovaný nebyl. Vtipy stranou, jdeme do druhého kola testování a tím se i blížíme do poslední zatáčky. Děkuji našim podporovatelům, kteří nám s testováním pomohli a pomáhají!

Hra, o které jsem se v novinkách zatím nezmiňoval - LEGO The Incredibles, se nachází v pětině překladu. Brzy se, tudíž, připravte na rozbíjení všeho a všech s cílem získat pár kapesných (jak je pro jakoukoli LEGO sérii charakteristické), ale s českou tématikou.

Arkham Horror: Mother's Embrace - hra, o které upřímně absolutně nic nevím, byla načnuta a momentálně se nachází v 5% přeloženého obsahu. Vidím ve jméně "horror," raději nezjišťuji víc. Pokud tu ale jsou nějací detektivové, kteří tento žánr mají rádi, mějte s námi strpení, eventuálně se češtiny dočkáte i zde.

Pozor! Překlad doprovodné aplikace pro deskovou hru Mansions of Madness se taktéž posunul. U tohoto kousku se můžete těšit na překlad celé hry včetně všech dodatků. Zde je čeština speciální tím, že vyjde jako oficiální překlad! Nyní je ve fázi testování, její vydání je ale za rohem. Již brzy se jí budeme moci na oficiální stránce chlubit.

Pomalu se blížíme ke konci hlášení, držte se pevně. Tento odstavec je věnován adventuře, ano, čtete správně. Bavíme se o hře se jménem Ken Follett's The Pillars of the Earth. Přiznám se, sám jsem netušil, že tu něco takového máme vůbec rozebraného, ale to nevadí. Hra bude brzy přecházet do fáze korekce a testování.

Poslední titul, který tu pro tyto novinky zmíním, je Batman: The Telltale Series. Třetí epizoda je z 30%, průměrně tedy z třetiny svého obsahu, přeložena. Vím, moc trojek na jednu větu, ale co s tím naděláme, my se na těch číslech nedomluvili. 😅

Chybělo mi vás tu obtěžovat mými esejemi. Musím trénovat na bakalářskou práci, tudíž mi toto jen pomůže. I přesto ale doufám, že jste si toto počteníčko užili a že jste se dozvěděli to, co jste chtěli.

Mějte se krásně!

MTX